Doniczki – Ciekawe aranżacje do domu.

Nowością na rynku są doniczki do pomieszczeń mieszkalnych, wykonane w ciekawych kształtach, kolorach i wzorach. Producenci donic zwrócili uwagę na potrzeby rynku – coraz więcej osób aranżuje mieszkanie w sposób nowoczesny i minimalistyczny, wypełniając wnętrza stalą i szkłem. 

www.fajnedonice.pl

Kiedy klasyczne doniczki nie pasują do pomysłu urządzenia pokoju i stylu całego domu, wówczas z pomocą przychodzą nowe modele. Ciekawe kształty (od prostokątów, kwadratów aż po bardziej wyrafinowane pomysły) oraz coraz bogatsza kolorystyka (uwzględniająca również modne fiolety i czerwienie) pozwala znaleźć coś do swojego wnętrza. Nowością jest również powrót do tradycyjnych materiałów, m.in. gliny. Wykonane z niej donice doskonale sprawdzą się na balkonach, w ogrodach i na tarasach. Dla fanów staroci, chcących wykonać aranżację w stylu retro, przygotowano doniczki o staromodnych kształtach, z delikatnym wyokrągleniem góry i uchwytami z obu stron. Efekt vintage nadaje im dodatkowego uroku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>