Jesienne dekoracje

dekoracjaJuż pisaliśmy o jesiennych dekoracjach Halloweenowych, teraz czas zmianę dekoracji na bardziej zimowe. Oto nasze propozycje na najbliższe tygodnie.

Jeże
Cztery zabawne jeżyki na tle zaśnieżonych choinek to doskonała ozdoba na przełom listopada i grudnia. Brązowe kolory jeżyków i czerwone jabłka to nawiązanie do jesieni, zaś choinki na myśl przywodzą zimowe dni.

jesienne dekoracje

Sowy

Jesienne sowy na tle choinek prezentują się równie dobrze, co jeżyki. Wyglądają bardzo dostojnie i elegancko. Świetnie będą wyglądały zarówno w domu jak i w ogrodzie.

jesienne dekoracje

Krasnal

Krasnale ogrodowe to jedne z najczęściej występujących ozdób. Jedni są ich miłośnikami, a inni wręcz przeciwnie. Prezentowany przez nas skrzat ma szyszkowy kapelusik i orzeszek w rękach, a za jego plecami widać choinki, które przypominają, że za chwilę będzie u nas też biało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>