Letnie nowości w naszym sklepie

Latarnie ogrodoweJak wiadomo ogród to nie tylko grządki z warzywami i rabaty kwiatowe. Dzisiejsze ogrody pełnią także funkcję miejsca odpoczynku po ciężkiej pracy, dlatego też często pojawia się tam wiele ozdób, które sprawiają, że nabierają szczególnego blasku.

Już w najbliższym tygodniu w naszym sklepie pojawią nowe ozdoby do ogrodów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

 

postument

Fot. fajnedonice.pl

Wśród najnowszych produktów w naszym sklepie można znaleźć elegancki postument – kolumna ogrodowa, który świetnie sprawdzi się w każdym ogrodzie. Można na nim postawić donicę z kwiatami albo jedną z dostępnych w naszym sklepie rzeźb ogrodowych. Postument ten może być umieszczony w samym ogrodzie jak i na tarasie, gdzie pozwoli na lepsze wyeksponowanie  roślin kwitnących, pnączy lub innych dekoracji. Link do produktu: klik

 

latarnie ogrodowe

Fot. fajnedonice.pl

Poza postumentem w naszym sklepie zagościły również nowe latarenki ogrodowe. Wykonane z naturalnych materiałów łączą w sobie drewniane obudowy i szybki szklane, które doskonale się komponują. Latarnie drewniane, które znajdują się w najnowszej kolekcji są proste, przez co doskonale sprawdzą się w każdym ogrodzie. Warto też podkreślić, że dostępne są w dwóch wariantach rozmiarowych oraz w dwóch wariantach kolorystycznych, dzięki czemu można wykorzystać je zarówno do dekoracji ogrodu, tarasu jak i niewielkiego balkonu.

 

półka

Fot. fajnedonice.pl

Na koniec pragniemy przedstawić ciekawą półkę narożną wykonaną z metalu. Doskonale sprawdzi się zarówno jako półeczka na drobiazgi jak i jako kwietnik. Trzy poziome półki zmniejszające się ku górze sprawiają, że ustawione na półce rośliny mogą stworzyć piękną kaskadę, która stanie się doskonałą dekoracją balkonu lub tarasu. Półka może być również umieszczona w mieszkaniu, gdzie sprawdzi się równie dobrze jak na balkonie.

Link do produktu: klik