Lipcowe wyprzedaże

wyprzedazeMamy lipiec i to najwyższa pora na uzupełnienie wszystkich domowych i ogrodowych niedoborów doniczkowych. Dlatego też zachęcamy wszystkich do zapoznania się z produktami znajdującymi się w naszym dziale wyprzedaży. Jesteśmy przekonani, że produkty, które się tam są zachwycą swoim wyglądem, jakością i doskonałą ceną.

Fot. fajnedonice.pl

Fot. fajnedonice.pl

Donice ceramiczne Delta
Na początek pragniemy zwrócić Państwa uwagę na donice ceramiczne Delta. Kształtem przypominają stare, wiejskie, gliniane garnki, co dodaje im niewątpliwego uroku. Elegancki kolor i delikatny połysk sprawiają, że donice te świetnie prezentują się na balkonach i tarasach. Można je również wykorzystać jako osłonki na domowe rośliny.

Donice dostępne są w trzech rozmiarach

Fot. fajnedonice.pl

Fot. fajnedonice.pl

Taupe Scratch Belly
Drugim z polecanych przez nas w lipcu produktów jest cudowna donica Taupe Scratch Belly. Na stanie posiadamy donice w jasnych odcieniach brązu. Każda z nich ozdobiona pionowymi żłobieniami, które nadają całości bardzo efektowny wygląd. Dodatkowym atutem tych donic jest to, iż wykonywane są ręcznie, co sprawia, że każda jest jedyna w swoim rodzaju. Donice Taupe Scratch Belly świetnie prezentują się na balkonach i trasach.

Jeśli jeszcze nie mają Państwo doniczki na którąś ze swoich roślin koniecznie zajrzyjcie do nas.  Znajdą tu Państwo najciekawsze wzory donic i ozdób do domu i ogrodu.