Ozdoby idealne na Halloween

happy-halloween-964786_640Większość halloweenowych ozdób wykonywanych jest z dyni, bądź ją imituje. Dominująca kolorystyka to oczywiście pomarańcz i czerń w różnych zestawieniach. Zobacz, jak możesz samodzielnie udekorować swój dom na tę okazję.

 

Uśmiechnięta dynia

Jeśli nie posiadasz specjalnych zdolności manualnych możesz  zrobić prostą ozdobę halloweenową przy pomocy dyni i farb. Wystarczy, że na dyni namalujesz oczy i uśmiechnięte usta, a warzywo szybko zmieni się w przyjazną postać. Jeśli masz ochotę na bardziej naburmuszoną dynię po prostu namaluj jej taką twarz. Malowanie twarzy dyniom to doskonała zabawa, do której możesz zaprosić również dzieci.

 

Dla nieco bardziej wprawnych

Osoby mające większe zdolności manualne i zmysł techniczny mogą z dyni wyczarować pumpkin-67080_640halloweenwe lampiony. Wystarczy wybrać odpowiednio duże warzywo, wydrążyć je i w skórce wyciąć wybrane przez siebie wzory. Na koniec wewnątrz dyni należy umieścić świeczkę i lampion gotowy.

 

Dla leniwych

Dla osób, które nie mają ochoty na zabawę z dynią mogą po prostu ułożyć ją w jesienną kompozycję. Taka ozdobę będzie doskonale prezentowała się zarówno w domu jak i w ogrodzie.

autumn-20461_640