Archiwa tagu: doniczki

Donica doniczce nierówna…

Donica donicy nierówna, czyli o wyrobach hand made

Nudne wzory donic na kwiaty, brak ciekawych inspiracji i te same modele doniczek na całym osiedlu? Osoby lubiące się wyróżniać i ceniące sobie indywidualizm aranżacji, powinny rozejrzeć się za doniczkami robionymi ręcznie. Każda z nich, chociaż podobna do innych sztuk z tej samej serii, jest wyjątkowa. Wszystko za sprawą sprawnych rąk rzemieślnika.

donica gliniana

Doniczki wykonywane ręcznie to nie tylko indywidualizm i ciekawe, nieszablonowe wzornictwo. To również dbałość o szczegóły wykończenia, pomysłowe aranżacje i łączenie różnych elementów, dzięki którym finalny efekt zachwyca. Dodatkowe uchwyty po bokach donicy, zaokrąglane brzegi lub niepowtarzalne zdobienia, których nie można znaleźć w żadnym supermarkecie, są ofertą dla tych, dla których styl i piękno pomieszczeń mieszkalnych są ważne. IMG_0395Ręcznie robione doniczki to również świetny pomysł na prezent dla bliskich i znajomych. Zdobione odpowiednimi napisami nadają się na każdą okazję, od urodzin, aż po rocznicę ślubu. Wraz z zasadzonym w nich kwiatem, będą miłym wspomnieniem dla obdarowanych.

Doniczki – Ciekawe aranżacje do domu.

Nowością na rynku są doniczki do pomieszczeń mieszkalnych, wykonane w ciekawych kształtach, kolorach i wzorach. Producenci donic zwrócili uwagę na potrzeby rynku – coraz więcej osób aranżuje mieszkanie w sposób nowoczesny i minimalistyczny, wypełniając wnętrza stalą i szkłem. 

www.fajnedonice.pl

Kiedy klasyczne doniczki nie pasują do pomysłu urządzenia pokoju i stylu całego domu, wówczas z pomocą przychodzą nowe modele. Ciekawe kształty (od prostokątów, kwadratów aż po bardziej wyrafinowane pomysły) oraz coraz bogatsza kolorystyka (uwzględniająca również modne fiolety i czerwienie) pozwala znaleźć coś do swojego wnętrza. Nowością jest również powrót do tradycyjnych materiałów, m.in. gliny. Wykonane z niej donice doskonale sprawdzą się na balkonach, w ogrodach i na tarasach. Dla fanów staroci, chcących wykonać aranżację w stylu retro, przygotowano doniczki o staromodnych kształtach, z delikatnym wyokrągleniem góry i uchwytami z obu stron. Efekt vintage nadaje im dodatkowego uroku.